Produkty

Kuchynské linky tvoria neoddeliteľnú súčasť našej výroby. Zaoberáme sa navrhovaním a výrobou prevažne moderných kuchýň, kde kladieme dôraz, aby naše kuchynské linky spĺňali praktické a taktiež estetické požiadavky našich zákazníkov. Trend spájania kuchyne s obývacími priestormi, svedčí o tom, že kuchyňa sa stala aj spoločenským centrom mnohých domácností. Kuchynským linkám aj z tohto dôvodu venujeme značnú pozornosť už pri ich navrhovaní. Náš individuálny prístup ku každému zákazníkovi zaručuje vždy originálne riešenie kuchyne podľa potrieb zákazníka a taktiež podľa možností, ktoré poskytuje priestor pre budúcu kuchynskú linku. Medzi naše služby zákazníkom samozrejme patrí aj vypracovanie návrhu kuchynskej linky . Na základe našich dlhoročných skúseností vždy poradíme našim zákazníkom so zariadením kuchyne, prípadne ich usmerníme pri zostavovaní kuchynskej linky. Zaoberáme sa práve výrobou nábytku na mieru, a preto sa každý diel nábytku vyrába individuálne. Takýto prístup zabezpečuje aj vysokú kvalitu výroby. Návrhy kuchynských liniek ako aj ostatného nábytku sú v našej firme prevažne spojené s návštevou u zákazníka, zameraním a zistením požiadaviek. Až po takomto prieskume potom začínajú práce na návrhu budúcej kuchyne. Výroba kuchynských liniek je zabezpečená v našich vlastných výrobných priestoroch. Dovoz a montáž nami vyrobených kuchynských liniek je v našej firme samozrejmosťou. Tak isto zabezpečíme aj montáž spotrebičov a ich pripojenie.

Obývacie zostavy prešli v posledných rokoch mnohými zmenami. Od obývacích stien, cez množstvo sektorových obývačiek až po súčasné obývacie zostavy. Obývačka plní spoločenskú funkciu v domácnosti a je tiež centrom domácej zábavy. Obývacie zostavy v posledných rokoch zmenili svoj vzhľad vďaka množstvu používanej techniky pre domácu zábavu. Vo veľkej miere ovplyvnil usporiadanie obývačky nástup veľkoplošných TV a taktiež používanie domáceho kina a množstvo ďalších technických vymožeností. Obývačky bolo nutné prispôsobiť týmto novým trendom, kde v mnohých prípadoch treba uvažovať aj s umiestnením elektroniky tak, aby celá obývačka vrátane techniky bola účelná a aby v neposlednom rade pôsobila tiež esteticky. Výroba obývačiek je taktiež zabezpečená v našich vlastných výrobných priestoroch. Dovoz a montáž nami vyrobených obývacích zostáv je v našej firme samozrejmosťou.

Stoly – zaoberáme sa výrobou stolov všetkých druhov, od jednoduchých konferenčných cez klasické jedálenské až po zložité rozkladacie stoly do vašej obývačky, pracovne, kuchyne či jedálne. Do portfólia rozkladacích jedálenských stolov patria stoly s pevným rámom a takzvané kulisové stoly. Vďaka našej výrobnej technológii vieme zhotoviť stoly dyhované tuzemskými, ako aj exotickými drevinami v rôznych povrchových úpravách a stupňoch lesku od hlboko matných po vysoko lesklé. Samozrejmosťou sú aj stoly v drevotrieskovom prevedení v stovkách dekórov ako aj v ral odtieňoch.

Kúpeľňový nábytok - pre Vás vyrábame kvalitný a dizajnovo atraktívny nábytok do kúpeľne, ktorý dodá prostrediu štýl, a zároveň pohodlie. Pri výrobe sa sústredíme na praktickosť, ale aj na vzhľadovú výnimočnosť nábytku. Kladieme dôraz na vysokú vode odolnosť svojich výrobkov, a tým garantujeme kvalitu produktov. Vyberte si svoj kúpeľňový nábytok - skrinku pod umývadlo, doplnkové skrinky, kúpeľňové zrkadlá a iné zariadenie do kúpeľne.

Vstavané skrine a šatníky na mieru - dokážu výborne využiť každý voľný centimeter v miestnosti a sú bežnou súčasťou dnešných domácností. Pri výrobe nie sú pre nás problémom výklenky, zaoblené steny, prípadne skosený strop. Máme bohaté skúsenosti s výrobou ako aj s montážou vstavaných skríň a šatníkov. Nábytok na mieru vyrábame z vysoko kvalitných a odolných materiálov. Radi vám poradíme s najvhodnejším riešením pre Váš priestor a prispôsobíme vstavané skrine podľa Vašich potrieb.

Ostatný nábytok - naša firma má dosť široký záber. Okrem výroby nábytku na mieru, výroby kuchynských liniek, obývačiek, spálňového nábytku, predsiení, nábytku do študentských a detských izieb a predsieňového nábytku sme zrealizovali aj niekoľko recepcií, kongresových hál, pobočiek lekární, a množstvo ďalších interiérov.

Kancelársky nábytok je tiež jednou zo súčasti nášho výrobného programu. Zaoberáme sa navrhovaním a výrobou kancelárskeho nábytku na mieru. Kancelária je priestor v ktorom dnes človek dá sa povedať strávi podstatnú časť dňa. Takže aj tejto oblasti venujeme náležitú pozornosť.