Firma

Naša spoločnosť Maxim Interier pôsobí na trhu pod týmto názvom od roku 2008. Ale v oblasti výroby nábytku a navrhovania interiérov pôsobíme však už od roku 2000.

Sme spoľahlivým partnerom pri výrobe nábytku pre kancelárie, obchody, byty, domy, súkromných klientov ale aj špecializované zariadenia. Krédom nášho fungovania je vysoká kvalita prevedenia a seriózny prístup, vďaka ktorým sa nám darí budovať dlhodobé partnerstvá.

Naša spoločnosť sa venuje výrobe interiérového nábytku na mieru z laminovaných alebo dyhovaných dosiek. K výrobe sú používané materiály od spoločnosti Egger laminované fóliami mnohých farieb, vzorov a imitácií drevín. MDF a drevotrieskové dosky s vrstvou prírodnej dyhy tuzemských, zahraničných a exotických drevín sú ďalej zušľachtené povrchovými úpravami ako je morenie, lakovanie alebo emailovanie. V ponuke sú v tisícoch odtieňov, štruktúrach a stupňoch lesku – od úplne matných až po vysoko lesklé. Prvotriedna povrchová úprava je docielená s použitím kvalitných materiálov.

Naše výrobné kapacity, know-how a profesionálny prístup predstavujú záruku pre všetkých obchodných partnerov, ktorí očakávajú dodanie a montáž kvalitného nábytku v dohodnutých termínoch a objeme, ako i flexibilitu v riešení dodatočných požiadaviek. Zákazníkovi poskytujeme komplexnú starostlivosť, ktorej súčasťou je poradenstvo, zameranie, naprojektovanie a grafické zobrazenie nábytku, jeho výrobu, dopravu a montáž. Návrhy nábytku do jednotlivých interiérov robíme 3D.

Neoddeliteľnou súčasťou našich služieb je samozrejme záručný a pozáručný servis. Záruku na kuchyne poskytujeme 5 rokov a na vybrané produkty až 10 rokov.

Pomôžeme Vám vytvoriť Váš pracovný alebo domáci priestor podľa vašich predstáv a potrieb.